Avrupabet, haftalık olarak %5 kayıp bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. Bu promosyondaki haftalık ibaresi “Pazartesi 00.00 ile Pazar 23.59″aralığını kapsamaktadır. Bonusunuzu Pazar gunu 23:59 ‘dan sonra talep edebilirsiniz. Anlik Kayip bonusu alsaniz dahi bu bonustan yararlanabilirsiniz.
2. Bonus hesaplanırken Pazartesi 00:00 ile Pazar 23:59 ‘ a kadar olan yatırım ve çekimleriniz hesaplanmaktadır.
3. Haftalık kayıp bonusunuz hesaplanırken 1 hafta içerisinde ki yatırım ve çekim farkınız üzerinden %5’i hesabınıza aktarılacaktır. Örneğin 1 hafta içerisinde 10.000₺ yatırım yaptınız 2.000₺ çekim yaptınız. Burada kaybınız olan 8.000₺ üzerinden %5 yani 400₺ haftalık kayıp bonusu hakkınız olacaktır.
4. Bu promosyondan çekim yapabilmek için aldığınız kayıp bonusunuzun minimum 2 katı katılım sağlamalısınız. Spor alanında minimum 1.50 orandan çevrim mevcuttur.
5. Bu promosyondan sadece 1 kere çekim yapılabilirsiniz.
6. Haftalık kayıp bonuslarında spor bonusu alan üyelerimize freebet olarak bonus aktarımı yapılacaktır. Casino oynayan üyelerimizin ise anapara bakiyelerine eklenecektir.
7. Haftalık kayıp bonusu talep edebilmeniz için hafta içerisinde minimum 3 kez para yatırmış olmanız gerekmektedir.
8. Kayıp bonusundan elde edilebilecek maksimum kazanc bonus miktarının 20 katı kadardır.
9. Kullanmış olduğunuz Kayıp Bonusu promosyonununda Çekim işlemi gerçekleştirdiğiniz de kazandığınız tutardan herhangi bir bonus miktarı düşülmemektedir. Olası çekimlerde elde edilen çekim kesintileri Avrupabet Tarafından karşılanmayacaktır.
10. Avrupabet, promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Avrupabet genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını saklı tutar.