Betbinans, slot oyunlarına özel %50 yatırım bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1.Bu promosyondan faydalanabilmek için yatırımınızın minimum 50 TRY olması gerekmektedir.
2. Bu bonusu size sunulan tüm yatırım yöntemleri için talep edebilirsiniz. Yatırım ardından hemen sonra Bonus Talep hattımıza bağlanarak bonusu talep edebilirsiniz. Yatırımın kullanılması ardından talep edilen bonus için işlem sağlanmayacaktır.
3. Bu bonustan alınabilecek maksimum tutar 250 TL’dir ve ilgili yatırımın %50’si olarak değerlendirilmektedir .
Gün içerisindeki çekim işleminizin ardından yeniden yatırım sağlamanız durumunda yatırım bonusu talep edebilirsiniz.
4.Bu bonusu aldıktan sonra bonus miktarı + ana paradan oluşan ortak hesabınızın çekilebilir olabilmesi veya diğer alanlara aktarılabilmesi için, ana para + bonus miktarının 8 katı çevrim yapmanız gerekmektedir. Çekim esnasında bonus tutarı tarafımızdan manuel düşülecektir. Ana para ve bonustan doğan kazanç çekilebilirdir.Her üye aldığı bonusun max 10 katını çekebilir. Her üye günde 1 kez bu promosyondan faydalanabilir.
5. %50 Slot Bonusunun çevrimlerinin Slot alanında yapılması gerekmektedir. Spor Bahisleri, Sanal Sporlar , Elektronik -Sporlar , Zeppelin , Blust, Tombala alanlarına yapılan aktarımlar için talep edilemez. Bu alanlarda yapılan çevrimler bonus çevrimine veya ana para çevrimine dahil edilmeyecektir. Diğer alanlarda elde edilen kazançlar iptal edilmektedir.