Casinomaxi sürekli güncel bonusları ve turnuvalarıyla üyelerin memnuniyetini kazanmayı hedefliyor. Yeni turnuvla ile birlikte 8 Nisan – 6 Mayıs arasında 250.000 Euro dağıtıyor! Sen de bu turnuvaya katılmak için hemen üye ol.

Turnuvaya Katıl

8 Nisan 01:01– 6 Mayıs 00:59  tarihleri arasında, seçili slotlarda toplam 250.000 € ödül Haftalık Turnuva Ödülleri ve Günlük Sürpriz Ödüller ile seni bekliyor!

Belirtilen tarihler arasında her hafta yenilenen turnuva sıralamasında 1.’yi tam 5.000 € ödül bekliyor! Haftalık Turnuva Ödülleri’ni kazanmak için her hafta liderlik tablosunda  ilk 550’ye gir ve sıralamana göre Haftalık Turnuva Ödülleri ile turnuva boyunca nakit ödülleri yakala.

Minimum spin değeri kriteri olmadan seçili oyunlarda oyna ve bir spin ile elde ettiğin en yüksek kazanç ile liderlik tablosundaki skorunu elde et. Daha yüksek kazançlar elde ederek sıralamada yükselmek için oynamaya devam et ve puanını yükseltme şansı yakala!

Günlük Sürpriz Ödülleri yakalamak için ise yine minimum spin değeri olmadan seçili oyunlarda oynaman yeterli. Sürpriz Ödülleri yakalama şansını arttırmak, ve birden fazla Sürpriz Ödül kazanmak için daha çok oyna, daha çok kazan. Kampanya boyunca tam 5 adet 100 € ve daha birçok ödül seni bekliyor!

Oyunlar:

Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza, John Hunter and the Tomb of  the Scarab Queen, Great Rhino Megaways, John Hunter and the Book of Tut, The Dog House, The Dog House Megaways, Joker’s Jewels, Chilli Heat, Fruit Party, Wild Wild Riches, Wild West Gold, Cowboys Gold, Gems Bonanza, Big Bass Bonanza, Madame Destiny Megaways, Gates of Olympus, Joker King, Hot to Burn Hold and Spin, The Hand of Midas, Power of Thor Megaways, Fishin Reel, Juicy Fruits.

Hemen oynamaya başla, Haftalık ve Günlük ödülleri kazan!