Kronosslot, çekim işlemlerini paylaşanlara özel ekstra bonus veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1-) Bu kampanya KronosSllot destek ekibinin sosyal medya sorumluları tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm soru ve talepleriniz için [email protected] adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

2-) Çekimini paylaş bonusundan faydalanabilmeniz için, Twitter adresimizi öncelikle takip etmeniz gerekmektedir. Ardından sosyal medya hesaplarınızdan resmi Kronosslot hesabımızı etiketleyerek, çekim işleminizi dair memnuniyetinizi belirten bir paylaşım yapmalısınız. 

3-) Twitter: Twitter hesabımıza yukarıdaki linkten giriş yaptıktan sonra, mariobetsociall resmi twitter hesabımızı öncelikle takip ediniz. Aynı sayfada ‘Tweetle’ butonuna tıklayınız. @mariobetsociall retweet mesajından sonra; #mariobet etiketini de mesajınıza ekleyiniz.  En az 3 ardaşınızı daha etiketleyerek, çekiminiz ile ilgili kısa bir cümleyi ve ilgili çekim işleminizin ekran görüntüsünü mesajınıza ekleyerek, ‘ReTweet’ ediniz (Tweetle butonuna tıklayınız).

4-) İlgili hesaplarınızda yaptığınız paylaşımların ekran görüntülerini, [email protected] mail adresimize, kullanıcı adınız, Twitter hesabınızın adı, tarafımıza çekimini paylaş bonusu istiyorum şeklinde iletiniz.

5-) Çekimini paylaş bonusu talep edebilmeniz için herhangi bir alanda bakiyeniz olmamalı, sonuçlanmamış kuponunuz bulunmamalıdır. Bu bonustan kullanıcı bir hafta içerisinde bir kere faydalanabilir.

6-)  Çekimini paylaş bonusundan bir üyenin alabileceği maksimum bonus miktarı 500 liradır. Aldığınız bonus ile maksimum 20 katına kadar çekim talebinde bulunabilirsiniz.

7-) Çekimini paylaş bonusundan faydalanabilmemiz için son bir hafta içerisinde en az 500TL değerinde çekim işleminiz bulunmalıdır.

😎 Çekimini Paylaş bonusunun çevrim şartı bulunmamaktadır. Tüm alanlarda oyunlara katılım sağlayabilirsiniz.

9-) Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir sebep sunulmadan Mariobet hesabı askıya alınabilir veya bakiyesi kaldırılabilir.

10-) Bu bonusumuzundan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır.