Mariobet bahis sitesinde poker oyunlarında yaptığınız kayıpların %50’si anında geri iade. Bonus ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

Bonusu Al

Rakeback Bonus Şartları

  1. Rakeback bonusunu günün istediğiniz saatinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Rakeback tutarınızı hesabınıza aktarmak için Mariobet.com hesabınıza en az bir defa para yatırma işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.
  2. Rakeback bonusunu çekebilmek için Poker Lobby içerisinde yer alan 1 ₺ üzeri masalarda 500 el oyunlara katılım göstermeniz gereklidir.
  3. Rakeback bonusu sadece Poker Lobby içerisinde yer alan oyunlarda kullanılabilir. Sitemizde yer alan diğer oyunlara katılmanız durumunda bonus ve bonustan kazançlarınız silinecektir.
  4. Rakeback bonusları canlı destek ekibimiz tarafından eklenmemektedir. Poker Lobby kısmından rakeback butonuna tıklayarak hesabınıza yansıtabilirsiniz. Bonus ile kazanç sağlamanız durumunda almış olduğunuz rakeback bonusunun maksimum 20 katına kadar çekimde bulunabilirsiniz.
  5. Yatırımınız sonrası kullanmış olduğunuz rakeback bonuslarını çekebilmek için 1₺ üzeri masalarda en az 500 el oyunlara katılım göstermiş olmanız gerekmektedir. Çevrimi tamamlanmayan rakeback bonusları çekim işleminiz sırasında hesabınızdan düşülecektir. Çekiminiz sonrası kullanmış olduğunuz rakeback bonuslarını ve kazancınızı çekebilmek için bonus çevrim şartının tamamlanması gereklidir.
  6. Mariobet gerek duyulması halinde bonus şartlarını değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.
  7. Bu bonusumuz dan yararlanan üyelerimiz tüm hüküm, kuralları ve şartları kabul etmiş sayılmaktadır.