Milosbet’e üye olup ilk yatırımınızda minimum 50 TL tutarında yatırım yapmanız halinde %100 hoşgeldin bonusu hediye.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için minimum 50 TL yatırmış olmanız gerekmektedir. Kredi kartından yapacağınız yatırımlar için bu bonustan faydalanamazsınız.

2..Bu promosyonu alabilmeniz için yatırım yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan bonusu talep etmiş olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde talepleriniz geçersiz sayılacaktır. Promosyon sadece ilk yatırımınız için geçerlidir.

3. Bu promosyondan aldığınız bonusu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için; bonusunuzun 11 katını tekli kuponlarda minimum 2 orandan , kombine kuponlarda ise en az 1 tane 1.80 oran olacak şekilde çevirmeniz gerekmektedir. Aldığınız bonusun en az yarısı kadar kombine kuponlarda çevrim yapmanız gerekmektedir.Kombine kuponunuzun yanına minimum 1.30 oranlı karşılaşma koyabilirsiniz. Çevrim şartına uymayan kuponlar çevrimden sayılmayacak ve bakiye düzenlenmesi uygulanacaktır.

4. Almış olduğunuz bonusu ve ana kasanızı aynı maça basmanız kurallar çerçevesinde sayılmamaktadır. Bunu sürekli olarak yaptığınız durumlarda MilosBet kazancı silip ana paranızı iade etme hakkına sahiptir. Ayrıca almış olduğunuz bonusun tamamını kaybederseniz çevriminiz ana kasanızdan devam edecektir.

5.Ana para ve Bonus çevriminizi tamamlamadan Casino veya diğer alanlara erişim sağlamanız ve kazanç sağlamanız durumunda bakiyeniz düzenlenecektir.

6.MilosBet promosyonları istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

7. Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve Şartları geçerlidir.

8.Bu promosyondan faydalanabilmek için; bir önceki yatırımınıza istinaden herhangi bir aktif bonusunuzun, bakiyenizin, açık bahsinizin veya bonus çevriminizin bulunmaması gerekmektedir.

Milosbet bol şanslar ve keyifli oyunlar diler.