Pokerklas casino bonusları arasında yer alan %25 Slot yatırım bonusu ile 750 TL’ye kadar bonus kazanabilirsiniz.

Bonusu Al

Slot Yatırım Bonusu Şartları

 • 1- Bu bonus tüm slot sağlayıcılarında geçerlidir.
  2- Yatırımınızın %25’i olarak günlük Max 750 TL SLOT yatırım bonusu alabilirsiniz.
  3-CASİNO SLOT yatırım bonusu yatırım yaparken seçmeniz durumunda otomatik olarak hesabınıza aktarılacaktır yada Canlı destek hattından talep edebilirsiniz. Arkadaşa transfer yöntemi ile elde edilen bakiyeler bonus kapsamı dışındadır.
  4-Bonus aldıktan sonra para çekimi veya diğer alanlara transfer yapmak için alınan bonusun 35 katını ve anaparayı bir kez slot oyunlarında çevirmeniz gereklidir.
  5-Son 24 saat içerisinde çekim işlemi gerçekleştiren üyeler, bu promosyondan faydalanamaz. Bu promosyondan faydalanabilmek için; bir önceki yatırımınıza istinaden herhangi bir aktif bonusunuzun, bakiyenizin veya açık bahsinizin bulunmaması gerekmektedir. (Çekim talebi verilen saat baz alınacaktır )
  6-Hesabınıza bonus eklendikten sonra kesinlikle iptal edilemez.
  7-Pokerklas uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi,Su-Dogalgaz-Elektrik Faturası(Son 3 aya ait) vb. istemeye sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda Pokerklas oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir..
  8- Pokerklas bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.
  9- Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.