PsgCasino, 500 tl’ye kadar %100 free spin bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1 – Bu promosyonu Minimum 50TL lik tüm yatırımlarınıza talep edebilirsiniz.(Kredi Kartı Yatırımları dahil değildir)

2 – Bonustan gün içerisinde sınırsız yararlanabilirsiniz. 50 TL ve üzeri yapacağınız tüm yatırımlara bu bonusu talep edebilirsiniz. Tek seferde Maksimum 500 Freespin talep edebilirsiniz.

3 – Freespinlerinizi sadece Pragmatic Play sağlayıcısının Sweet Bonanza, Gates of Olympus , 7 Piggies, 7 Monkeys, 888Dragons, Ancient Egypt Classic, Great Rhino, Hot Chili, Hot To Burn Ve Ultra Hold and Spin oyunlarında kullanabilirsiniz.Bu promosyon herhangi bir başka bonus ile birleştirilemez.

4 – Freespininizi yatırımı gerçekleştirip herhangi bir oyuna katılım sağlamadan talep etmeniz gerekmektedir. Bonus talep sekmesinden Freespininizi talep edebilirsiniz. Freespinden yararlanan üyelerimiz kayıp bonusundan yararlanamazlar.

5 – Anaparanızı ve spin kazancınızı 7 kez çevirdikten sonra minimum 100 TL maksimum ise anaparanızın 10 katı kadar çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

6 – Çevrim sadece belirtilen oyunlarda tamamlanmalıdır. 24 Saat içerisinde çekimi olan üyelerimiz bu bonustan yararlanamaz.Oyun içerisinde buy bonus yapılması yasaktır.

7 – Herhangi bir şekilde diğer slot oyunlarına veya alanlara katılım sağlanması durumunda sistem tarafından elde edilen haksız kazanç ( silinecektir) Düzenlenecektir.