Romabet, tombala oyununua özel %15 discount bonusu veriyor.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1. Tombala discount bonusu yalnızca Tombala oyunundaki kayıplarınız için geçerlidir. Bu bonus gün içerisindeki kayıplara verilecek olup, geçmişe dönük yatırımlara bonus eklenmeyecektir.

 

2. Bonustan yararlanabilmeniz için Tombala bölümünde gün içinde en az 100 TL’lik yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. 100 TL altı kayıplarınıza bonus eklenmeyecektir. 100 TL ile 2000 TL arası yatırım kayıplarınıza % 10 , 2000 TL ve üzeri kayıplarınıza % 15 tutarında discount hesabınıza eklenecektir.

 

3. Discount bonusunuz yüklendikten sonra bonusunuzu istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Tombala discount bonusunuz aktifken çekim talebi oluşturduğunuzda, eklenen bonus, çekim işlemi sırasında hesabınızdan silinecektir.

 

4. Tombala discount bonusuyla elde ettiğiniz kazançlarınız ile çekim yapabileceğiniz en fazla tutar, almış olduğunuz bonusun maksimum 30 katıdır. Belirtilen rakamın üzerindeki fazla miktar bakiyenizden düşülecektir.

 

5. Tombala discount bonusu, amacı sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir. Kullanıcının farklı amaçla discount aldığı tespit edilirse, Tombala oyunlarına katılımı engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

 

6. Tombala bölümünde olan yatırım kayıplarınız için bakiyeniz tamamen sıfırlandıktan ve aktif herhangi bir oyununuz kalmadığında bonus talebinde bulunabilirsiniz. Gün içerisindeki her yatırımdan doğan Tombala kaybınız için parça parça veya toplu olarak canlı yardıma bağlanarak talepte bulunabilirsiniz.

 

7. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden Romabet365 hesabı kapatılır ve tüm bakiyesi silinir.

 

8. Romabet365 herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

 

9. Romabet365 istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

 

10. Kullanıcı almış olduğu son geri ödeme bonusunun maksimum 30 katı kadar çekim yapabilir. Limiti aşan miktar bakiyeden silinecektir.

 

11. Romabet365’de her yatırımınız için yalnızca 1 promosyondan faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla promosyon kullanılamaz..