Rudybet, yatırım işlemlerinize özel %15 yatırım be %15 kayıp bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

Promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın en az 20 TL olması gerekmektedir. Bu promosyon bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.

Bu bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Ana para çevriminin ( yatırım tutarının bir katı ) tamamlanması ardından çekim yapabilirsiniz. Çekim esnasında bonusunuz sistem tarafından otomatik olarak kesilir, ana para ve bonustan doğan kazanç tamamen çekilebilirdir. 

% 15  Yatırım  Bonusunuzu alabilmek için yatırımınızdan sonra herhangi bir işlem yapmadan önce bu bonusu talep etmeniz gerekmektedir.

Baccarat, Dragon/Tiger, Rulet ve SicBo oyunlarında; 1’e 2 ve 1’e 3 oranında bahislerdeki kayıplarınıza aktarım gerçekleştirilmez. Canlı Destek Hattına bağlanarak bonusunuzu talep etmelisiniz.

Almış olduğunuz % 15  Yatırım Bonusu çekim sırasında sistem tarafından iptal edilip kazançların tamamı çekilebilmektedir .

Rudy Bet , sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme, kötüye kullanımda iptal hakkını saklı tutar.

Bu bonustan faydalanmanız halinde olası kaybınızda ise ana para üzerinden % 15 olarak kayıp bonusu ( discount ) talep edebilirisiniz .