Slotbar ile haftalık %10 son şans bonusu kazanabilirsin.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1.) Son şans Bonusu, her hafta Pazartesi 00:00 – Pazar 23:59 arası yapacağınız minimum 3 adet ve 50TL yatırımlarınız için geçerlidir. Yatırımlarınızdan çekimleriniz düştükten sonra kaybınız üzerinden hesaplanır. Toplam kaybınızın %10’u şeklindedir.

2.) Bu promosyondan faydalanabilmek için hafta içerisinde EN AZ 3 adet yatırımı ve yatırımların en az 3 tanesinin 50TL ve üzeri olması gerekmektedir. Hafta içerisinde 50TL ve üzeri olan yatırımlarınız hesaplanacaktır. Bu miktarın altında olan yatırımlar hesaba dahil edilmeyecektir. 3’ten az yatırımı olan üyelerimiz bu bonustan yararlanamaz.

3.) Bu bonustan faydalanabileceğiniz maksimum tutar 500TL’dir.

4.) Hoş geldin bonusu aldığınız ilk yatırımınız ve slot bonusu kullandığınız yatırımlarınız Haftalık Son şans Bonusu hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

5.) Bonusunuzu her hafta pazartesi 01:00 – 23:59 arası talep edebilirsiniz. Bu süreden önce ve sonra talep edilen bonuslar hesaba aktarılmayacaktır.

6.) Bonusu talep ettiğinizde bakiyenizin ‘0’ (sıfır) olması gerekmektedir. Kazanç sağlamanız durumunda aldığınız bonus miktarı çekim esnasında otomatik olarak hesabınızdan düşecektir. Bu bonusu alan kullanıcılar bir defa çekim yapabilirler. Haftalık son şans bonusunun kazanç limiti slot oyunlarında bonusun 10 katı, canlı Casino’da 5 katıdır, kalan miktar hesabınızdan düşülecektir. Bu bonus 1e2 kazanç oranı olan oyunlarda (Baccarat, Dragon-Tiger, Kırmızı-Siyah vb.) Kullanılamaz. Kullanıldığı takdirde kazançlar geçersiz sayılacaktır.

7.) Bu bonus 24.12.2018 Saat 00:01 tarihinden itibaren yapılan yatırımlar için geçerlidir.