Starda, yeni üyelere özel 3000 Tl + 500 free spin hoşgeldin bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

Birinci para yatırma%100 + 500 FS’ye kadar
İkinci para yatırma%75
Üçüncü para yatırma%75
Dördüncü para yatırma%50

Bu bölüm, Kumarhane bonuslarımızı kullanmak için genel şartlar ve koşulları içermektedir. Her bonusun, bonusu kabul ettikten sonra erişebileceğiniz kendi hüküm ve koşullarına sahip olduğunu lütfen unutmayın. Lütfen kullandığınız bonusun şartlarını anladığınızdan emin olun.

10.2.Genel kurallar

Bonus, Kumarhane tarafından verilen ve bonus fonlar, depozitonun bir yüzdesi veya ücretsiz çevirmeler olarak alınabilen bir ödüldür. Para yatırma bonusları ve para yatırma dışı bonuslar vardır. Bakiyeyi doldurmak için para yatırma bonusları alınır. Bir para yatırma bonusu aldığınızda, bonus ve yatırılan miktar bonus bakiyesinde saklanır.

Bonus “ücretsiz bahis” olarak kabul edilir. Parasal bir eşdeğer olarak kabul edilemez. Para karşılığının geri alınmasına, bonusların değiştirilmesine, transfer edilmesine ve yeniden transfer edilmesine izin verilmez.

Profilinizde istediğiniz zaman bonusların tümünü veya herhangi birini reddedebilirsiniz. Bileşik bir bonustan (para yatırma bonusu ve free spin) yararlanırsanız ve bu bileşik bonusun ilk kısmını (para yatırma bonusu) iptal ederseniz, ikinci kısım (oynanmamış free spin veya free spinden elde edilen kazançlar) da otomatik olarak iptal edilecektir.

Kumarhane tarafından aksi belirtilmedikçe, bir özel etkinlik sırasında yalnızca bir bonus aktif olabilir.