The Papel Bet, yatırım işlerimine özel olarak ek %10 free spin bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

– Minumum 50  tutarında yatırım sağlayan her üyemiz bu promosyondan yararlanabilmektedir.
 – Yatırım miktarınızın %10 u kadar ekstra freespin talep edebilirsiniz. Gün içerisinde talep edebileceğiniz maksimum Freespin miktarı 300 adet ile sınırlıdır. Freespini 1 kez kullandıktan sonra kazancınız anabakiyenize aktarılacaktır. Yansıyan miktarı 1 kez çevirdikten sonra dilediğiniz alanda bakiyenizi kullanabilirsiniz.
 – 24 Saat içerisinde çekimi olan kullanıcılar maalesef bu promosyondan yararlanamazlar.
 
 Bonus Çevrim Şartları
 – Bu promosyon ekstra bir uygulamadır. Yatırımınıza istinaden Kayıp Bonusu alabilirsiniz. Geçmişe yönelik işlemlere Freespin talep edememektesiniz.
 – Aldığınız Freespinleri Casino(Slot) alanında Pragmatic Play sağlayıcısının Gates Of Olympus, Sweet Bonanza, Sweet Bonanza Xmas, Aztec Bonanza oyununda kullanabilirsiniz.
 – Aktarılan Freespinler 1 gün içerisinde kullanılmalıdır. 24 saat içerisinde kullanılmayan freespinler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir
 
 Bonus Genel Kuralları
 – Bu bonustan yalnızca Türkiye’de ikamet eden ve Türkiye IP’leri ile giriş sağlayan üyeler yararlanabilir. Multi hesap ip veya benzeri bilgilerin eşleşmesi üzerinden yapılan girişler sistem tarafından otomatik tespit edilir ve geçerli tüm bonuslar miktara bakılmaksızın iptal edilir.
 – “Thepapelbet” bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
 – Bonusun kötüye kullanımı tespit edildiği taktirde “Thepapelbet” bonus ve bonustan elde edilen kazançları geri çekme hakkına sahiptir.