Tipobet365‘ e kayıt ol , Minimum 100 TL yatırım yap ,1365 TL ye kadar %100 bonus kazan.

Bonusu Al

 1. Başlangıç Tarihi: 16.11.2014

Geçerli Yatırım Yöntemleri: Havale/EFT – Papara – Montra Tüm yöntemler , Banktransfer , Cepbank ,Super hızlı Tüm yöntemler , Instant QR, Anında MEFETE , Fixturka Payfix , Jeton , Alternatif havale ,  PaytoPay ,Maksi Payfix , Envoy Hızlı QR

Bonus Şartları

 1. Geçerli yatırım yöntemleri üzerinden yapacağınız ilk yatırımınıza 1365TL’ye kadar %100 ilk yatırım bonusumuzdan faydalanabilirsiniz.
 2. %100 1365 TL ilk yatırım bonusundan faydalanabilmeniz için tek seferde minimum 100 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.
 3. Bu bonustan sadece , sitemize ilk defa kayıt olmuş yeni kullanıcılarımız faydalanabilir.
 4. İlk yatırım bonusunuzun eklenebilmesi için , onaylanan yatırımınızın ardından , oyunlarımıza katılım sağlamadan canlı destek hattımıza bağlanarak bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.
 5. İlk yatırım bonusuntan faydalanan üyelerimiz , aynı yatırımları için farklı herhangi bir bonustan faydalanamaz.
 6. Tipobet365 bu promosyon boyunca doğacak herhangi bir teknik sorundan oyuncunun etkilenmesi durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.
 7. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Tipobet365 hesabı kapatılır ve tüm bakiyesi silinir.
 8. Tipobet365 herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kuralları ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
 9. Tipobet365, gerekli gördüğü durumlarda üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Tipobet365, bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkını saklı tutar.
 10. Tipobet365’de her yatırımınız için yalnızca 1 promosyondan faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla yatırım promosyonundan yararlanamazsınız.
 11. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Tipobet365 tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
 12. TİPOBET Genel Kuralları ve Şartları geçerlidir.