Her Cuma Ocean’s Treasure ile 100 adete kadar Bedava Dönüş kazan!

Bonusu Al

 • Her Cuma Ocean’s Treasure slot oyununu aç
 • Oyun öncesi çıkan çarkı döndür
 • 100 adete kadar Bedava Dönüş kazan!

Bonus Şartları

 1. Son 14 gün içinde en az 1 defa para yatırma işlemi yapmış ve aktif hesabı olan tüm hepsibahis kullanıcıları, her Cuma Ocean’s Treasure slot oyununu açarak çarkı çevirme hakkına sahiptir. 
 2. Teklifin geçerli olduğu gün yapacağınız para yatırma işlemleri promosyona katılabilmeniz için geçerli sayılmayacaktır. 
 3. Tek yapmanız gereken 13:00 ile 23:59 saatleri arasında Ocean’s Treasure Slot oyununa giriş yapmanız ve çarkı çevirmeniz. Kazanabileceğiniz en yüksek bedava dönüş miktarı 100’dür
 4. Çarkı çevirerek kazandığınız bedava dönüşlerinizi yalnızca Ocean’s Treasure oyununda kullanabilirsiniz.
 5. Bedava dönüşleriniz, çarkı çevirmenizin hemen ardından hesabınıza tanımlanacaktır ve 3 gün içinde kullanılmalıdır. 
 6. Para çekim talebi vermeden önce, Bedava Dönüş kazancınızın 20 katı tutarı çevirmeniz gereklidir. Çevirimi herhangi bir Netent Slot oyununda tamamlayabilirsiniz. Bedava Dönüşleri kullandıktan sonra, çevirim koşulunu tamamlayabilmeniz için youwin hesabınızda gerçek bakiyeniz olmalıdır. 
 7. Aşağıdaki durumlardan şüphelenilmesi durumunda, herhangi bir oyuncuya ait bonusu reddetme hakkımız bulunmaktadır ve (iptal dahil olmak üzere) ilginiz bonus tarafımızca değiştirilebilir:
  • Bonusun kötüye kullanılması (kötüye kullanma, bununla sınırlı olmamak üzere, hesabında bulunan parayı riske atmadan, promosyon tekliflerinin bir oyuncu tarafından kullanması olarak tanımlanmaktadır);
  • Bonusla ilgili teknik aksaklıkların meydana gelmesi;
  • Bonusun herhangi bir sebeple planlandığından farklı şekilde çalışması.
 8. Tüm promosyonlar eğlence amaçlı tasarlanmıştır. Promosyonun kötü kullanımı sonucunda, Genel Hüküm ve Koşullar doğrultusunda bonus ve bonustan elde edilmiş kazançları geri çekme ve yatırılan deposit miktarını iade etme hakkımız saklıdır.