Çevrim Şartsız Yatırım Bonusu

1. Para yatırma işlemini Payznet Sanal Pos, Anında Kredi Kartı, Minipay Kredi Kartı ile Hızlıca Papara kullanarak minimum 50 TL yatırım yapmış olan kullanıcılarımız yararlanabilirler. Yatırımınız onaylandıktan sonra oyunlara katılmadan canlı destek hattımıza bağlanarak bonusunuzu talep edebilirsiniz.

2. Sitemize Hızlıca Papara kullanarak ilk kez para yatırma işlemi yapacak üyelerimiz için bu madde ilk iki yatırımlarında geçerli değildir. İlk iki yatırımlarınızda %15 Yatırım Bonusu + %15 Kayıp Bonusu veya %20 Yatırım Bonusu + %5 Kayıp Bonusu alabilirsiniz.

3. Bu promosyon paket bonus uygulaması olup yatırımınıza %15 Yatırım Bonusu ve kaybınız halinde %5 Kayıp Bonusu olarak anapara bakiyenize ekleme yapılacaktır. Bu şekilde hesabınıza toplamda %20 bonus eklenecektir.

4. Banka ve Kredi Kartı Bonusu promosyonumuzdan gün içerisinde; maksimum 300 TL tutarında %15 Yatırım Bonusu ve maksimum 100 TL tutarında %5 Kayıp Bonusu olmak üzere toplamda 400 TL yararlanabilirsiniz.

5. Oyun hesabınızda aktif kupon / bekleyen oyununuz veya bonuslarımızdan herhangi birinden yararlandığınız mevcut bakiyeniz varsa tekrar yatırım yapmanız halinde yatırım bonuslarından yararlanamazsınız. Bu bonus aynı anda ikinci bir bonus ile birleştirilemez.

6. “Double Bonus” promosyonunun herhangi bir extra çevrim şartı bulunmamaktadır. Anapara ve bonus katılım şartı gerçekleştirildikten sonra para çekme işlemi yapabilirsiniz.

7. 24 saat içerisinde para çekme işlemi bulunan üyelerimiz bu promosyondan yararlanamazlar. Fakat para çekme işlemi yapan ama belirtilen süre içerisinde herhangi bir kazanç elde edemeyen kullanıcılarımız ise Banka ve Kredi Kartı promosyonumuzdan yararlanabilirler.

8. %5 Kayıp Bonusu, son finansal işleminizin 24 saat içerisindeki para yatırma ve çekme işlemleriniz baz alınarak minimum 50 TL kaybınız halinde eklenecektir.