Betarina üyelerine özel her pazartesi %5 freebet bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

 1. Şanslı Pazartesi!
 2. Pazartesi 00.00’dan pazar 23:59’a kadar yapacağınız yatırım ve çekimler için ekstra olarak her pazartesi %5 freebet ya da %5 freespin sadece BetArina’da!
 3. Bu promosyon yararlanabilmek için haftalık yatırım miktarınızın haftalık çekim miktarınızdan minimum 50 ₺ fazla olması gerekmektedir.
 4. Elde ettiğiniz freebeti her müsabakanın oranı minimum 1.90 olduğu kombine kuponlarınızda sadece futbol ve basketbol bahislerin de bir kere çevirmeniz gereklidir.Freebet/FreeSpin ile elde edebileceğiniz maksimum kazanç tutarı freebet/freespin tutarınızın 4 katı olabilir ,çevrim sonrasında fazla olan bakiyeniz sistem tarafından silinecektir. Elde ettiğiniz FreeSpinleri ise NetEnt Games: Asgardian Stones™, Coins of Egypt™, Gonzo’s Quest™, Narcos™ ve The Wish Master™ oyunlarında geçerlidir. Almış olduğunuz freespin ile elde ettiğiniz kazancın 10 katı kadar çevrim yaptıktan sonra çekilebilir bakiyenize eklenecektir. ( Örn:100 freespin sonucunda 50 TL kazanç sağlarsanız 50 TL’nin 10 katı çevrim yapmanız gereklidir.)
 5. Örnek olarak bir hafta boyunca 100 tl yatırım yaptınız ve 50 tl çekim yaptınız. Pazartesi günü %5 freebet ya da freespin alabilirsiniz.
 6. Bu promosyonumuzdan maksimum 250 TL olarak yararlanabilirsiniz ve aldığınız discountun 4 Katı kadar çekim yapabilirsiniz. Çarpanlı oyunlarda (lightning rulet) gibi, megaways ve buy spinli oyunlarda maksimum 2 katı çekim yapabilirsiniz.
 7. Bonus çevrimi tamamlanmadan ya da kaybedilip iptal olmadan tekrar bonus talebinde bulunulamaz.
 8. Promosyondan aktif edildikten sonra iptal edilemez yada değiştirilemez.
 9. Promosyonun çevrim süresi 7 gündür.Bu süre içerisinde çevrimi tamamlanmamış bonuslar iptal edilecektir.
 10. Betarina bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.
 11. Promosyona Betarina Genel Kurallar & Şartları Geçerlidir.