Betbey ile arkadaşlarınızı davet ederek bonus kazanabilirsiniz.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1- Betbey, sitemize üye yaptığınız arkadaşınızın yatırım yöntemi fark etmeden yaptığı ilk yatırımından anında %10 bonus kazandırıyor.
 

+ Bonus Çevrim Şartı ve Kuralları
1- Bu bonustan yararlanabilmeniz için Betbey ‘e minimum 3 yatırım işleminizin bulunması gerekmektedir. Betbey ‘e davet ettiğiniz arkadaşınızın daha önceden sitede üyeliği bulunmaması gerekmektedir.
2- Bu promosyondan yararlanabileceğiniz minimum miktar 10 TL maksimum yararlanabileceğiniz miktar ise 250 TL‘dir. Kazanılan bonustan maksimum çekilebilecek tutar 750 TL’dir.Arkadaşınızın ilk yatırımının minimum 100 TL olması gerekmektedir.
3- Almış olduğunuz bonus miktarının 1 katını minimum 1.50 orandan çevirmeniz durumunda çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
4- Bonus talebinizi arkadaşınızın ilk yatırım işleminden sonra 24 saat içerisinde canlı destek hattımız üzerinden iletmeniz gerekmektedir. Promo kodunda kullanıcı adı yazılı olmayan talepler geçersiz sayılacaktır.
5- IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması halinde, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyonlarımızdan yararlanabilir. Ayrıca aynı ailenin fertlerinden yine bir tanesi promosyon kullanma hakkına sahiptir.( Davet eden hesap ile edilen hesap farklı soyisim ve farklı bağlantıya (IP) sahip olmalıdır. Aynı ailenin fertleri veya aynı evde yaşayan bireyler, birbirlerini davet ederek bu promosyondan yararlanamaz.)
7- Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve şartları geçerlidir.