Her hafta Cumartesi ve Pazar günleri en az 100 TL yatırım yapıp tamamını seçili slot oyunlarında çevir, Pazartesi günü 20 dönüşe kadar hediye kazan

Bonusu Al

Bonus Şartları

1. Her hafta Cumartesi, Pazar günleri en az 100 TL yatırım yapıp tamamını Tiger’s Glory UltraThunderstruck Wild Lightning, Royal League Neptunes Harem, Wild Drops, Goldern Gorgon, Ancients of Korea, Wild Bandito, Crypto Gold, Chicken Drop, Odin Protector of Realms, Big Bad Beast slot oyunlarında çevirdiğinizde, her 100 TL için 10 dönüş kazanabilirsiniz.
2. Promosyon dahilinde her hafta en fazla 20 dönüş kazanabilirsiniz.
3. Promosyondan yararlanabilmek için yatırımlarınızı Cumartesi saat 01.00 ile Pazartesi 00.59 arasında yapmış ve çevirmiş olmanız gerekmektedir.
4. Çevrim yaptığınız gün para çekimi yapar ya da para çekme talebi verirseniz bu promosyondan yararlanamazsınız.
5. Bu promosyon ile birlikte ilk üyelik bonusundan aynı gün yararlanamazsınız.
6. Bonus ve bedava dönüşlerle yapacağınız çevirimler geçerli değildir.
7. Bu promosyon da dahil olmak üzere tüm promosyonlarımızdan yararlanabilmeniz için SMS DOĞRULAMA SİSTEMİ‘ni aktive etmiş ve kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Bedava Dönüş Bilgisi
1. Gerekli koşulları sağlamanız durumunda bedava dönüşleriniz Pazartesi günü saat 15.00’te hesabınıza aktarılacaktır.
2. Bedava dönüşleriniz casinoda Juicy Fruits slot oyunlarında geçerlidir. Oyunlardan birisine giriş yaptığınızda dönüşleriniz otomatik olarak yüklenecektir.
3. Bedava dönüşleriniz hesabınıza aktarıldığı tarihten itibaren 48 saat geçerlidir. Bu sürenin sonunda kullanılmayan bedava dönüşler hesaplardan silinecektir.
4. Bedava dönüşlerden elde edilen kazançların çekilebilmesi için belirtilen slot oyunlarında en az 35 katı çevrilmesi gerekmektedir. Yalnızca bedava dönüşlerden elde ettiğiniz kazançlar hesabınıza aktarılır.
5. Her bir dönüş 0.20 TL değerindedir.