Betbet canlı rulet oyunlarına özel %25 yatırım bonusu.

Bonusu Al

Bonus Şartları

 1. Bu promosyondan tüm yatırım yöntemleri ile yararlanabilirsiniz.
 2. Bu bonusu alan kullanıcılar sadece canlı rulet oyunlarında kullanabilirler.
 3. Canlı Destek hattımıza bağlanarak bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.
 4. Bonus, hesabınıza yatıracağınız tutarın %25’ine eşit olup bu bonustan gün içerisinde maksimum 1000 TL’ye kadar faydalanılabilir. Promosyondan yararlanabilmek için minimum 100 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.
 5. Aldığınız rulet yatırım bonusunun toplamının 10 katını çevirdikten sonra çekim talebinde bulunabilirsiniz.
 6. Çevrimi gerçekleştirdikten sonra dahi farklı alanlarda kullanımı yasaktır. Kullanım kazanç sağlandığı taktirde kazanç silinecektir.
 7. Bonusunuzu canlı yardıma bağlanarak ana paranız ile herhangi bir oyun oynamadan önce talep etmeniz gerekmektedir. Yatırılan tutarı kaybedildikten sonra yatırım bonusu aktarımı yapılmamaktadır.
 8. Bu bonustan her gün (00:00 – 23:59) toplam aldığınız bonus miktarı maksimum 1000 TRY olacak şekilde, BİRDEN FAZLA kez yararlanabilirsiniz.
 9. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden BetNBet hesabındaki bonustan elde ettiği kazancı silme hakkına sahip olacaktır.
 10. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda BetNBet tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
 11. BetnBet gerek duyulması halinde, bonusu bir gerekçe göstermeden değiştirme, güncelleme ve iptal etme hakkını saklı tutar