Betticket ile 350 TL Free bet bonusu seni bekliyor.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1- Bu promosyondan yararlanabilmeniz için yatırım yöntemi fark etmeksizin, her yatırımınızın minimum tutarı 50 TL olmalıdır.

2- 3 Adet yatırım işleminin olası kayıp durumunda toplam yatırımınızın %10′ u kadar, maksimum 350 TL FreeBet talep edebilirsiniz. Aynı anda, 3 yatırım gerçekleştirerek bu promosyondan faydalanamazsınız.

3- 3. yatırım miktarınızın, 1. veya 2. yatırım miktarından az olmaması gerekmektedir. Örneğin; “1. yatırımınız : 200 TL, 2. yatırımınız 250 TL ” promosyondan yararlanabilmeniz için en az 200 TL olarak 3. yatırımınızı yapmanız gerekmektedir.

4- Çekim işlemi gerçekleştirildiği an yatırım adedi sıfırlanır. Çekim sonrası ilk yatırım 1. olarak baz alınarak daha sonra gerçekleştirilen yatırımlar üzerine eklenerek devam eder. Freebet tanımlandığında yatırım sayısı tekrar sıfırlanacaktır ve hesaplanan yatırımlar için herhangi bir hakkınız kalmayacaktır.

5- Bu promosyon,%35 Gold Freebet harici diğer promosyonlar ile birleşebilir, yatırımlarınıza karşı yatırım veya kayıp bonuslarından faydalanabilirsiniz. Açık kuponunuzun veya bakiyenizin bulunmaması durumunda, canlı destek üzerinden Freebetinizi talep edebilirsiniz.

6-Bu promosyondan tek seferde maksimum %10 350 TL Freebet alabilirsiniz.

7- Bu promosyondan yararlanabilmeniz için, 1. yatırımınız ile 3. yatırımınızın arasında en fazla 7 günlük süre olması gerekmektedir. Örneğin: ” 6 Ocak tarihinde 1. yatırımınızı gerçekleştiriniz, 8. ocakta ikinci yatırımınızı gerçekleştirdiniz, 3. yatırımınızı en geç 13 ocakta gerçekleştirmeniz gerekmektedir.”

8- Yatırımlar hesaplanırken; kurallar doğrultusunda ki son 3 yatırımınız baz alınacaktır. (Promosyondan 06/01/2020 tarihinden itibaren yapacak olduğunuz yatırımlara talepte bulunabilirsiniz.)