Caddebet slot oyunlarına özel %20 yatırım bonusu veriyor.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1. Bu bonus tüm yatırım yöntemleri ile yatırım yapan kullanıcılar için geçerlidir. (Anında kredi kartı , Envoy Kredi Kartı ve Payznet İle yatırımlar Hariç)

2. Bu promosyon sadece SLOT oyunları için geçerlidir.

3. Yapacağınız yatırımın %20 si ve günlük maksimum 500TL olarak bu bonustan faydalanabilirsiniz

4. Bonustan faydalanabilmeniz için yatırmanız gereken minimum Tutar 20 TL’dir.

5. Son 12 saat içerisinde çekim işlemi gerçekleştiren üyeler, bu promosyondan faydalanamaz. Bu promosyondan faydalanabilmek için; bir önceki yatırımınıza istinaden herhangi bir aktif bonusunuzun, bakiyenizin, açık bahisinizin veya bonus çevriminizin bulunmaması gerekmektedir.

6. Yatırım yaparken bonusu seçmeniz durumunda otomatik olarak bonusunuz hesabınıza yansıyacaktır veya bakiyenizi hiçbir alanda kullanmadan canlı destek hattından da talep edebilirsiniz. Oyunlara katılımdan sonra talep edilen bonuslar dikkate alınmayacaktır.

7. Bonus aldıktan sonra para çekimi veya diğer alanlara transfer yapmak için aldığınız bonusun 40 katını ve anaparanızı 1 kez SLOT OYUNLARINDA çevirmeniz gerekmektedir.

8. Hesabınıza bonus eklendikten sonra kesinlikle iptal edilemez.

9. Caddebet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi,Su-Doğalgaz-Elektrik Faturası(Son 3 aya ait) vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda Caddebet oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.

10. Caddebet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.

11. Bu kurallara ek olarak sitemizin genel kural ve şartları da dahildir.