Elexusbet üyelerine özel %100 free spin bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1- Bu promosyondan o gün içerisinde minimum 100₺ yatırım yapmış olan tüm üyelerimiz faydalanabilir.Maximum freespin miktarına ulaşana kadar (250 adet) bu bonusu talep edebilirsiniz.

2-Yatırım bonuslarınıza ek olarak hesabınıza eklenen yatırım bonusunun %100 ü kadar freespin bonusu alabilirsiniz.Bu promosyon Tüm Netent oyunlarında geçerli olacak şekilde eklenecektir. 24 saat içerisinde alınabilecek maksimum freespin miktarı 250 adettir.Yatırım bonusu almayan üyelere kayıp bonusunun %100 ü kadar freespin eklemesi yapılabilmektedir.Bonuslar yatırımı yaptıktan sonraki 24 saat içinde talep edilmelidir.

3-Freespin kullanım süresi 30 gündür.30 gün boyunca kullanılmayan freespinler sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

4-“Elexusbet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.

5-Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Elexusbet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.