Galaxybetting, son 3 yatırıma %10 free bet bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

3 Adet yatırım işleminin olası kayıp durumunda toplam yatırımınızın %10’u FreeBet olarak eklenmektedir

Çekim işlemi gerçekleştirildiği an yatırım adedi sıfırlanır. Çekim sonrası ilk yatırım 1. olarak baz alınarak daha sonra gerçekleştirilen yatırımlar üzerine eklenerek devam eder.

Bu Bonustan yararlanabilmeniz için, yatırım işleminizde yapacağınız Her bir yatırımınızın sırası ile birbirinden yüksek olması gerekmektedir. ( her yatırımınız min 50 ₺ olmalıdır ). Örneğin 500₺ + 250₺ + 100₺ yatırım yapmanız durumunda son yatırımınız ilk iki yatırımınızdan düşük olduğu için bonus hakkınız kaybolacaktır. (Aynı anda 3 yatırım gerçekleştirerek bu promosyondan faydalanamazsınız.)

FreeBet talep edebilebilmesi için açık bahis ve bakiyenin bulunmaması gerekmektedir.

Bonustan yararlanabileceğiniz miktar max. 300 TL ile sınırlandırılmıştır.

Freebet tanımlandığında yatırım sayısı tekrar sıfırlanacaktır ve hesaplanan yatırımlar için herhangi bir hakkınız kalmayacaktır.

Yapmış olduğunuz yatırımlarınıza site içerisinde bulunan aktif bonuslardan kullanmanız FreeBet kampanyasından yararlanmanıza engel değildir.

Elde edebileceğiniz maksimum kazanç alınan FreeBet’in 10 katıdır . Almış olduğunuz FreeBet’in 10 katından fazla kazanç sağlanması durumunda extra miktar silinecektir.

Son 3 yatırımın kaybının öncesinde 24 saat içerisinde çekim işlemi gerçekleştirmiş kullanıcılar bu promosyondan yararlanamamaktadır.

Bu promosyon bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.