Gorabet, kredi kartı ile yatırımlara %5 çevrimsiz bonus veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

 1. Bu yatırım bonusu minimum 250 TL yatırımlara verilmektedir.
 2. Bu bonustan yalnızca Anında Havale Kredi Kartı ve Hemen Öde Kredi Kartı yöntemi ile yapılan yatırımlar için faydalanabilirsiniz.
 3. %5 çevrim şartsız bonus miktarından tek seferde maksimum 50 TL ve gün içerisinde yatırım yapmaya devam etmeniz durumunda toplamda 1000 TL’ye kadar yararlanabilirsiniz.
 4. Belirtilen bonus Çevrimsiz bir bonus olup sadece bir kez yapılan çevrim oranı yükselmektedir. Bu bonusu aldığınızda anaparanızı 1.30 oranlı, bonus miktarı kadar minimum 1.75 oranlı karşılaşma bulunduran kupon yapmanız gerekmektedir.
 5. Üyelerimizin bu bonustan faydalanabilmesi için yatırımı onaylandıktan hemen sonra herhangi bir bahis almadan, canlı destek hattına bağlanarak bonusu talep etmeleri gerekmektedir.
 6. Bu bonusun talep edilebilmesi için, üyenin yatırımdan önce çekim yapmamış olması, bir önceki yatırımından açık bahsinin olmaması ve güncel yatırım yapmadan önce üye hesabında 20 TL’nin üstünde bakiye olmaması gerekmektedir.
 7. Son 36 saat içerisinde çekim yapan üyelerimiz bu bonustan faydalanamaz.
 8. Bonus talep edilen yatırım veya yatırımlardan birine, herhangi bir bonus kullanılmış ise bu promosyondan faydalanamaz.
 9. Yatırım yaptıktan sonra anaparasını klas poker hesabına aktaran üyeler bonus hakkını kaybeder. Bu bonus klaspoker oyunlarında kullanılamaz.
 10. Her üye yatırımına bir adet bonustan faydalanabilir, aynı anda birden fazla bonus talep edilemez. Bonuslar son yatırımınız üzerinden verilmektedir. Geçmiş tarihteki işlemleriniz için bonus talep edilemez.
 11. Tüm bonusların talep edilme süresi yatırımınızdan itibaren 24 saattir. Son 36 saat içerisinde para çekimi yapan üyeler, 36 saat içerisinde yaptıkları yatırıma bonus alamazlar.
 12. GoraBet tarafından bonusun kötüye kullanıldığı anlaşılırsa, GoraBet verilen bonusun geri alınması hakkını elinde tutar.
 13. Bu bonusu alan tüm üyelerimiz bonus kuralları ile ilgili tüm koşulları kabul etmiş bulunmaktadır.