Maksibet sitesinde 02:00 – 06:00 arasında casino oyunlarında kayıplarına %30 discount bonusu seni bekliyor.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1- Minumum 20 TL tutarında yatırım sağlayan her üyemiz bu promosyondan yararlanabilmektedir.

2- Her yatırımınıza istinaden kayıp yaşamanız durumunda yatırım miktarınızın %30’u kadar bonustan yararlanabilirsiniz.

3- Son 24 saat içerisinde çekim işlemi olan üyelerimiz de bu promosyondan gece 02:00 -06:00 arasındaki yatırımlarının kaybına istinaden yararlanabilmektedir.

4- Kayıp yaşamanız ardından anlık olarak talep vermeniz gerekmektedir.

5- Yatırımına istinaden Yatırım Bonusu alan üyelerimiz bu promosyondan yararlanamamaktadır. Bu promosyon farklı bir promosyon ile birleştirilemez.

6- Kayıp bonusu tutarınızı 1 kere CASİNO alanında çevirmeniz ardından maksimum 25 katı olarak çekim gerçekleştirebilirsiniz. Üst bakiye çekim işleminiz esnasında otomatik olarak silinmektedir.

7- Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Maksibet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, (kazancı silinip) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

8- “Maksibet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

9- Maksibet genel kurallarını ihlal edecek şekilde yapılan kuponlar/oyunlar promosyona dahil edilmeyecektir.