Nisbar, otomatik olarka %10 hediye free spin bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. Bu promosyon tüm yatırım yöntemleri için geçerlidir.

2. En az 50 TRY ve üzeri tutarda yatırım yapılması durumunda, %10 Hediye Free Spin tanımlanır.

3. Hediye Free Spin, yatırım ardından otomatik olarak tanımlanmaktadır. Tanımlanan Free Spin 24 saat içerisinde kullanılmalıdır.

4. Son 24 Saat içerisinde çekim yapmış olan üyeler de yatırım yaptıklarında Otomatik Hediye Free Spin promosyonundan yararlanabilirler.

5. Hediye Free Spin yatırım tutarının %10’u kadar en fazla 100 Adet miktarında tanımlanır. Aynı günde en fazla 5 adet yatırıma kadar Hediye Free Spin promosyonundan yararlanılabilir.

6. Tanımlanan Free Spin Pragmatic Play sağlayıcısına ait Hot to Burn isimli oyunda geçerlidir.

7. Free Spin kazancının çevrim şartı bulunmamaktadır ve çevrimden en fazla 1000 TRY tutarında kazanç sağlanabilir. Free Spin, ana paranın sıfırlanmasının ardından kullanılırsa en fazla 1000 TRY tutarında çekim işlemi yapılabilir. Çekim işlemi ardından bakiye düzenlenir.

8. Bu kampanya ekstra bir kampanyadır. Yatırıma karşılık diğer promosyonlardan da faydalanılabilir.

9. No Bonus statüsünde bulunan üyeler bu promosyondan yararlanamazlar.

10. Nisbar, kampanya ve bonuslarda değişiklik yapma veya iptal etme yetkisine sahiptir. Üyeler, yapılan kural değişikliklerini veya bonus iptalini takip etmekle yükümlüdür. Nisbar, herhangi bir anlaşmazlık durumunda son kararı verme hakkına sahiptir.

11. Aynı IP üzerinden bağlanan kullanıcılardan sadece bir tanesi bonus kampanyasından yararlanabilir. Suistimale yönelik tüm hareketler, bonusun ve bonustan doğan tüm kazançların silinmesine yol açabilir. Nisbar’ ın bu durumdan doğan hakları saklıdır.