Queenbet arkadaşını davet edenlere %10 bonus veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. Bu kampanya 21 Şubat 2017 tarihinden itibaren ve yalnızca Türkiye’de yaşayan oyuncular için geçerlidir.

2. Arkadaşınız üye olup ilk depositini gerçekleştirdikten sonra, yaptığı depositin %10’u kadar bonus alabilirsiniz. (Arkadaşlarınız yatırımı için ilk üyelik bonusu alabilirler.)

3. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için Queenbet’e üye olup en az 1 kere para yatırmış olmanız gerekmektedir. Aynı IP üzerinden talep edilen bonuslar geçersiz sayılacaktır.

4. Davet ettiğiniz arkadaşın daha önce Queenbet’te kayıtlı bir hesabı olmaması gerekir.

5. Her bir arkadaşınız için maksimum alınabilecek bonus miktarı 250 TL’dir.

6. Bu promosyondan aldığınız bonusu çekebilmeniz ya da başka bir alana aktarım yapabilmeniz için bonusunuzun 1 katını en az 1,30 orandan spor bahislerinde çevirmeniz gerekmektedir.Almış olduğunuz bonusun 10 katına kadar kazanç sağlayıp çekim yapabilirsiniz

7. 24 saat içinde talep edilmeyen bonuslar yatırılmayacaktır.

8. Bonusunuz hesabınıza geçmesi için canlı desteğe bağlanıp arkadaşınızın kullanıcı adı, adı soyadı, TC kimlik numarası ve yaptığı yatırımın miktarını belirtmeniz gerekmektedir.

9. Queenbet, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Queenbet Genel Kural ve Şartları’nı ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.

10. Queenbet önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bu promosyonu değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Bu konuda Queenbet yönetimi tarafından alınacak kararlar nihaidir.

11. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.