Restbet’e üye yapacağın arkadaşının ilk yatırımından sen de kazan!

BONUSU AL

Bonus Şartları

1- 31.03.2020 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu tarihten önce davet ettiğiniz ya da üye olmasını sağladığınız arkadaşlarınız için bu promosyondan yararlanamazsınız.
2- Arkadaşınızın yapmış olduğu yatırım tutarının %10’unu 200 TL’ye kadar, Spor alanına özel Bedava Nakit veya Casino alanına özel Freespin olarak talep edebilirsiniz.
3- Bedava Nakit tutarının herhangi bir çevrim şartı yoktur. Alınan tutar sadece spor alanında kullanılmalıdır. Freespinler Football Champions Cup,Twin Spin, Gonzos Quest, Starburst, Koi Princess, Spinata Grande ve Berryburst oyunlarında 10 defa çevrilmelidir.
4- Kazandığınız Bedava Nakit ve Freespinlerden ödenebilecek maksimum kazanç miktarı 1000 TL’dir, 1000 TL üzeri kazançlar bakiyeden silinecektir.
5- Arkadaş bonusunun çekilebilir duruma gelmesi için Restbet hesabınıza 1 kez en az 50 TL yatırım yapmalı ve yatırdığınız ana paranızı 1.30 orandan 1 defa çevirmeniz gerekmektedir.
6- Nakit veya Freespin tutarını, üye yapmış olduğunuz arkadaşınız ’Canlı Destek’ hattına bağlanarak sizin adınıza talep etmesi gerekmektedir.
7- Bu promosyondan yararlanabilmeniz için kayıtlı bir Restbet hesabınız ve en az 3 tamamlanmış yatırım işleminiz olması ve yatırım işlemlerinin her biri en az 50 TL tutarında olmalıdır.
8- Arkadaş bonusunu alabilmeniz için, arkadaşınızın yapacağı ilk yatırım 100 TL ve üzeri olmalıdır.
9- Bu promosyondan en fazla 10 arkadaşınız için yararlanabilirsiniz. İki arkadaşını getir bonusu arasında en az 1 adet yatırım işleminiz olmalıdır.