Yodabet bahis sitesi çevrimsiz %15 havale bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. %15 çevrim şartsız yatırım bonusu sadece Havale (EFT) yatırım yöntemi için geçerli bir promosyondur.

2. %15 yatırım bonusundan faydalanmak isteyen üyelerimiz oyunlara katılmadan canlı destek hattından bonuslarını talep etmelidir. Oyunlara katıldıktan sonraki bonus talepleri dikkate alınmayacaktır.

3. %15 çevrim şartsız yatırım bonusundan yararlanmak isteyen üyelerimizin minimum yatırım miktarı 250 TL olması gerekmektedir.

5. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için; son 24 saat içerisinde çekim işleminizin olmaması gerekmektedir. Son çekim saatinizin üzerinden 24 saat geçmesinin ardından yapacagınız yatırımlara bu bonustan yararlanabilirsiniz.

6. Bu bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır ve kesintisizdir. Ana para çevriminizi tamamladıktan sonra bonusunuz ile birlikte çekim yapabilirsiniz.

7. %15 yatırım bonusumuzdan; bir üyenin tek seferde faydalanabileceği miktar 250TL, gün içerisinde alabileceği maksimum bonus miktarı 1000 TL dir.

8. Bu promosyon başka bir promosyonla birleştirilemez. %15 Çevrimsiz Havale yatırım bonusundan yararlanmanız halinde aynı yatırıma alabileceginiz farklı bir bonus hakkınız olmayacaktır.