Yodabet papara ile iki yatırımınıza %20 + 10 çevrimsiz yatırım bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. Bu promosyon sadece; Papara ile olan yatırımlar için geçerlidir.

2. Bu kampanyada olan %20+%10 bonus; yatırımınıza ve aynı yatırımın kayıp ile sonuçlanması halinde eklenmektedir.

%20+%10; yatırımınıza çevrimsiz %20 olarak, yatırımınızın kaybı sonucunda ise; %10 çevrimsiz kayıp bonusu şeklinde eklenmektedir.

3. Yatırım bonuslarınızıoyunlara katılım göstermeden 7/24 aktif canlı destek hattımıza bağlanarak bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir. Kayıp bonusunuzu ise; yatırımınızın kayıp ile sonuçlanmasının hemen ardından (herhangi bir finansal işlem yapmadan) bağlanarak talep etmelisiniz.

4. %20+%10 bonusumuzda olan %20 yatırım bonusundan bir üyenin tek seferde faydalanabileceği miktar 250TL, gün içerisinde alabileceği maksimum bonus miktarı 1000TL dir. Kaybınız sonucunda eklenecek olan %10 bonusun üst limiti bulunmamaktadır. Toplam kaybınızın %10 tutarında bonusunuzu talep edebilirsiniz.

5. %20+%10 bonusu tercih etmeniz durumunda; kaybınız sonucunda eklenecek olan %10 bonusun maksimum 10 katı kadar kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca; kayıp bonusu kuralları gereği; çekiminiz sırasında kayıp bonus miktarı kazancınızdan kesilecektir.

6. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için; son 24 saat içerisinde çekim işleminizin olmaması gerekmektedir. Son çekim saatinizin üzerinden 24 saat geçmesinin ardından yapacagınız yatırımlara bu bonustan yararlanabilirsiniz.

7. Tüm bonuslarımız; bonus genel şartlarına tabi tutulmaktadır.