Her gün ilk ödemenle 250 adete kadar Bedava Dönüş kazan!

Bonusu Al

 • 18 Mart 2020 tarihinden itibaren
 • Gün içinde yapacağın ilk ödemenle
 • 250 adete kadar Bedava Dönüş kazan!

Bonus Şartları

 1. 18 Mart 2020 tarihinden itibaren, günün ilk ve tek seferde yapacağınız para yatırma işlemi ile yatırdığınız miktara bağlı olarak Bedava Dönüşler kazanırsınız; 
  • Min ₺50 : 10 Bedava Dönüş
  • Min ₺100 : 15 Bedava Dönüş
  • Min ₺300 : 50 Bedava Dönüş
  • Min ₺500 : 100 Bedava Dönüş
  • Min ₺1000 : 250 Bedava Dönüş
 2. Bonusdan yararlanabilmek için, katılmak istediğiniz her gün promo sayfasında bulunan yeşil ‘’Göreve Katıl’’ butonuna tıklayarak hesabınızı kaydetmeniz gerekmektedir.
 3. Bu teklif, gün içinde yapacağınız ilk ödemeniz üzerinden hesabınıza aktarılacaktır. Kullandığınız ödeme yöntemine bağlı bonuslarınız (Cepbank, Papara, vb) , ikinci ve sonrasında yapacağınız para yatırma işlemleriniz için geçerlidir. 
 4. Para yatırma işleminiz ile aynı gün para çekim talebinde bulunmanız halinde promosyondan yararlanamayacağınız lütfen unutmayın.
 5. Bedava Dönüşler, ödemenizin ertesi günü hesabınıza eklenmesinden sonra herhangi bir NetEnt slot oyununu başlatmanızın ardından tanımlanır; belirtilenler hariç tüm NetEnt slot oyunlarında kullanılabilir:  Blood Suckers, Blood Suckers 2, Copy Cats, Dead or Alive, Dead or Alive 2, Devils Delight, Divine Fortune, Elements, Flowers, Flowers Christmas, Jack and the Beanstalk, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jackpot 6000, King of Slots, Lucky Angler, Magic Portals, Mega Joker, Mythic Maiden, Reel Rush, Reel Rush 2, Robin Hood Shifting Riches, Secrets of Christmas, Temple of Nudges, Victorious.
 6. Para çekim talebi vermeden önce Bedava Dönüş kazancınızın 20 katı tutarı, ödülün hesabınıza eklenmesini takip eden 3 gün içinde çevirmeniz gereklidir.
  Bedava Dönüşleri kullandıktan sonra, çevirim koşulunu tamamlayabilmeniz için youwin hesabınızda gerçek bakiyeniz olmalıdır.
 7. Bedava Dönüşler, ödemenizin ertesi günü içinde hesabınıza eklenir ve 3 gün içinde kullanılmalıdır.
 8. Bu kampanya için bonus kodu: Netent
 9. Genel Hüküm ve Koşullar geçerlidir.