Afroditbet, slot oyunlarında geçerli %50 yatırım bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

– Slot Bölümünde hergün geçerli ilk yatırımınıza minimum 200 TL ve üzeri olmak şartıyla yatırdığınız miktarın (%50″si) kadar bonus alabilirsiniz.
Alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 500 TL’dir.
– Bu promosyondan Slot bölümünde günde birdefa yararlanabilirsiniz.
– Bu promosyondan Yatırım tutarınızın maximum 10 (on) Katı Kazanç elde edebilir ve çekebilirsiniz.. Geriye Kalan tutar bakiyenizden silinecektir.
– Gün içerisindeki diğer yatırımlarınıza %20 Yatırım Bonusu veya Kayıp / Discount alabilirsiniz.
# Çevrim şartlarına uygun olmayan oyunlar le bakiyesini yükseltip sonra çevrim şartlarına uygun oyunlarda da çevrim yapan üyelerin kazançları ve bonusu iptal edilip bakiyesi yatırmış olduğu anaparası şeklinde düzenlenecektir.
# Aldığınız Bonus ve Anaparanızın toplamı Slot Bölümünde (Slotlar) 6 (altı) katı kadar oyunlara dahil olmanız gerekmektedir.
# Tüm Slot sağlayıcılarında mevcut bulunan free spin satın alma özelliği taşıyan tüm oyunlarda Anapara veya Bonus çevrimi tamamlanmadan Freespin satın alınması uygun değildir. Kazanc sağlanması durumunda bakiyeniz Yatırım tutarınıza çekilecektir.
# Afroditbet bünyesindeki tüm slot sağlayıcılarında mevcut bulunan freespin satın alma özelliği taşıyan tüm oyunlardan herhangi birinde ( freespin satın alınmışsa ) olası kazanç halinde ödenecek tutar ilgili yatırım miktarının en fazla 5 katıdır.