Betgaranti spor bahislerine özel %20 kayıp bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

  1. Bu promosyondan faydalanabilmek için minimum 20 TL yatırım gerçekleştirilmelidir. Tüm yatırım metodları ile yatırımlarınız için Spor kayıp bonusu talep edebilirsiniz.
  2. Yatırım ya da hoş geldin bonusu alan üyelerimiz kayıp bonusundan faydalanamamaktadır.
  3. Kayıp bonuslarımız yatırım miktarınız üzerinden verilmektedir.
  4. Kayıp bonusları hesaplamaları gerçekleştirilirken 24 saat içerisinde ki kar -zarar durumuna bakılarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte kar da olan üyeler için herhangi bir kayıp bonus aktarımı gerçekleştirilmemektedir.Kayıp bonusundan elde edilebilecek maksimum kazanç 10 katı kadardır.
  5. Spor kayıp bonusumuzun 1 kez aldığınız bonus miktarı kadar çevrimi bulunmaktadır. Tekil kuponlarda 1.35 oran ve üzeri kombinelerde bir maçın 1.35 ve üzeri olması gerekmektedir. 36 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar için işlem gerçekleştirilmemektedir.
  6. Kayıp bonusu talep edebilmeniz için hesabınız da 5 TL den fazla bakiye ve açık da kuponunuz bulunmamalıdır.
  7. Bu bonusu alarak kural dışı faaliyetler de bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere Betgaranti hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesaplarını bloke etme yetkisine sahiptir.
  8. Bu promosyondan her yatırımı için sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Betgaranti” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
  9. Betgaranti bu bonusu istediği zaman durdurma yada iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.