Elexusbet her gün slot oyunlarına özel 20 free spin veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

  1. Her gün sonu o gün içerisinde minimum 50₺ yatırım yapmış olan tüm üyelerimize gün 00:00 dan sonra 20 FreeSpin eklemesi yapılmaktadır.
  2. Bu promosyondan o gün içerisinde minimum yatırım şartı miktarı değerince yatırım yapmış olan tüm üyelerimiz faydalanabilir.Her kullanıcı bu promosyondan günde 1 defa faydalanabilmektedir.
  3. FreeSpin‘in herhangi bir çevrimi veya şartı mevcut değildir.Netent sağlayıcısı oyunlarında oynanabilir ve FreeSpinler’den yapılan kazançlar ile site üzerindeki her oyunda oynanabilirsiniz.
  4. Üyeler Freespin ile her üye sadece bir kez çekim yapabilirler. Gün Sonu Freespin ile elde edilen kazancın maksimum 100 TL sini çekebilirler. Aynı şekilde, maksimum kazanç miktarı 100 TL şeklindedir. Freespin kullanım süresi 30 gündür.30 gün boyunca kullanılmayan freespinler sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.
  5. Çekim esnasında Kimlik bilgileri doğrulanamayan kullanıcıların hesapları kapatılarak elde ettikleri kazanç silinecektir. Kullanıcıların bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.
  6. “Elexusbet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.
  7. 7-Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Elexusbet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.