Kingbetting hafta içi her gün ilk yatırıma %50 slot bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

 1. %50 Slot Bonusu, hafta içi her gün günün ilk yatırımı için talep edilebilir.
 2. Bu promosyon sadece Papara Plus , Payfix ve Cepbank yatırımları için geçerlidir.
 3. %50 Slot Bonusu sadece Slot Oyunları için geçerlidir. Aktarılan bonusun 3 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. Bonusun kullanılmaması durumunda; bonus, iptal olarak bakiye ve kazanç otomatik olarak silinecektir.
 4. %50 Slot Bonusunuzu min.100₺ lik Payfix ve Cepbank yatırımları için talep edebilirsiniz. Gün içerisinde alınabilecek maximum bonus tutarı 350₺’dir.
 5. Bonusunuzun çekilebilir hale gelmesi için, depositinizi ve bonusunuzun 10 katını Slot alanında çevirmeniz gerekmektedir.
 6. Aktarımı yapılmış fakat aktif edilmemiş veya aktif bir bonusunuz mevcutsa, bu promosyondan faydalanamazsınız.
 7. Her yatırım için tek bir bonustan faydalanabilirsiniz.%50 Slot Bonusundan faydalanılması durumunda farklı bir bonustan faydalanamazsınız.
 8. Bu Promosyon; Slotbuilder, OneTouch, Evolution, MGA, RCT, Vela Gaming, Endorphina ve InBet harici tüm sağlayıcılarda geçerlidir. Freespin satın alınabilen oyunlar promosyona dahil edilmemektedir.
 9. Üyelerimizin bu promosyonu kötüye ya da kural dışı olarak kullandığı tespit edilmesi halinde, KingBetting discount ile birlikte mevcut kazancı iptal etme yetkisini ve ilgili üyenin hesabını kapatma yetkisini saklı tutar.
 10. Son 24 saat içindeki çekim işlemi miktarınız, yatırım işlemi miktarınızdan fazla ise bonus talep edemezsiniz.
 11. Bu promosyon için Genel Bonus Kuralları geçerlidir.