Kordonbet, slot oyunlarında geçerli %25 bonus veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

– Üyelerimiz tek seferde gerçekleştireceği, minumum 20 TL tutarındaki yatırımlarına istinaden bu promosyondan yararlanabilir.

– Yatırım sağlamanız ardından, bahis alımı gerçekleştirmeden Bonus Talep alanından bonusunuzu talep edebilirsiniz.

– Her yatırımınıza istinaden bu bonustan maksimum 2.000 TL’ye kadar yararlanabilirsiniz. Gün içerisinde yararlanabileceğiniz bonus tutarında maksimum limit mevcut değildir.

– Son 24 saat içerisinde çekim işlemi mevcut olan üyelerimiz bu promosyondan yararlanamamaktadır.

– Promosyona ek Çark Kodu ve Hediye Freespin promosyonundan da yararlanabilirsiniz. Bu promosyondan yararlanan üyelerimiz kayıp bonusundan yararlanamaz.

– Tarafınıza aktarılan bonus tutarı, kazancı ve yatırım miktarını 3 katı Slot oyunlarında çevirmeniz yeterlidir. Bonus çevriminiz ardından kazançlarınız ana bakiyenize otomatik olarak aktarılacaktır.

– Buy Bonus (Bonus Satın Alma) çevrime dahildir. Pragmatic PlayDiamonds are Forever™ 3 Lines888 Gold™Irish Charms™ oyunu çevrime dahil degildir.

– Üyelerin bonusları kötüye kullandığı yada kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise Kordonbet bonusları iptal etme hakkına sahiptir.

– “Kordonbet” herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.