Kulisbet slot oyunlarına özel %50 yatırım bonusu veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1- Bu promosyondan faydalanabilmek için yatırımınızın minimum 20 TL olması gerekmektedir.

2- Bu bonusu size sunulan tüm yatırım yöntemleri için talep edebilirsiniz. Yatırım ardından hemen sonra Canlı Destek hattımıza bağlanarak bonusu talep edebilirsiniz. Yatırımın kullanılması ardından talep edilen bonus için işlem sağlanmayacaktır.

3- Bu bonustan alınabilecek maksimum tutar 250 TL’dir ve ilgili yatırımın %50’si olarak değerlendirilmektedir .

Gün içerisindeki çekim işleminizin ardından yeniden yatırım sağlamanız durumunda yatırım bonusu talep edebilirsiniz.

4-Bu bonusu aldıktan sonra bonus miktarı + ana paradan oluşan ortak hesabınızın çekilebilir olabilmesi veya diğer alanlara aktarılabilmesi için, ana para + bonus miktarının 5 katı çevrim yapmanız gerekmektedir. Çekim esnasında bonus tutarı tarafımızdan manuel düşülecektir. Ana para ve bonustan doğan kazanç çekilebilirdir.Her üye aldığı bonusun max 10 katını çekebilir. Her üye günde 1 kez bu promosyondan faydalanabilir.

5- %50 Slot Bonusunun çevrimlerinin Slot alanında yapılması gerekmektedir. Spor Bahisleri, Sanal Sporlar , Elektronik -Sporlar , Zeppelin , Blust, Tombala alanlarına yapılan aktarımlar için talep edilemez. Bu alanlarda yapılan çevrimler bonus çevrimine veya ana para çevrimine dahil edilmeyecektir. Diğer alanlarda elde edilen kazançlar iptal edilmektedir.

6- KULİSBET sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarını değiştirme, kötüye kullanımda iptal hakkını saklı tutar.

7-Bu bonustan yararlanan üyelerimizin discount hakkı bulunmamaktadır.

8- Kulisbet istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

9- Bir müşteri, bir adres, bir evsahibi, bir paylaşımlı bilgisayar ve İP adresi, ve hesap detayları gibi bir email adresi, bir banka hesabı, bir kredi kartı bilgisi ve bir ödeme sistemi hesabı için sadece bir bonusa izin verilir. Teklifin suistimal edilmesi hesabın kapatılmasına sebep olur.

10- 30 gün içerisinde çevrimi tamamlanmamış bonuslar iptal edilecektir.