Milanobet ile haftalık %20 kayıp bonusu alabilirsiniz.

Bonusu Al

Bonus Şartları

* Promosyondan faydalanabilmeniz için haftalık yatırım kaybınızın en az 100 TL değerinde olması gerekmektedir. Bu promosyon tüm para yatırma yöntemleriniz için geçerlidir.

* Bonuslarımızdan yararlanmış olduğunuz yatırımlarınız haftalık kayıp bonusu hesaplamalarında işlem dışı bırakılacaktır.

* Haftalık kayıp bonusu işlem yapılan haftaya ait bonus almadığınız yatırımların toplamından ,toplam çekiminiz düşülerek hesaplanmaktadır.Poker ,Okey ve Tavla oyunlarındaki kayıplarınız için bu bonustan yararlanamamaktasınız.

* Açık kuponunuz,bakiyeniz veya beklemede yatırım/çekim talebiniz mevcut ise haftalık kayıp bonusundan yararlanamamaktasınız.

* Kayıp Bonusu haftalık verilmektedir. Pazartesi günleri Canlı Yardıma başvurarak kayıp bonusunuzu talep edebilirsiniz. Haftalık kayıp bonusu talepleri sadece Pazartesi günleri alınmaktadır.Bonusunuzu Pazar 23:59 ile Pazartesi 23.59 arasında talep edebilirsiniz.(Sadece işlem yapılan haftaya ait kayıplarınız için talep verebilmektesiniz geçmişe dönük talepleriniz işleme alınmamaktadır).

* Haftalık kayıp bonusunun herhangi bir çevrim şartı yoktur, dilerseniz çekim yapabilirsiniz.