Pumabet, canlı casino ve slot oyunlarına özel %40 bonus veriyor.

BONUSU AL

Bonus Şartları

1. Eylül ayı boyunca gece saatlerinde yapacağınız minimum tutarlarda ki yatırımlarınıza %40 discount seçeneğimizden yararlanabilmektesiniz.Bu promosyondan faydalanabilmeniz için CANLI CASİNO VE SLOT ALANINDA katılım sağlamanız gerekmektedir.

2. Bu promosyon sadece gece saat: 02:00 – 07:00 arası yapılan yatırımlar için geçerlidir.

3. Minimum 20 TL kaybınız olması gerekmektedir ve bonusunuz anakasanıza nakit para olarak aktarılmaktadır

4. %40 discount bonusunun çekilebilmesi için almış olduğunuz bonusu bir defa çevirmeniz gerekmektedir.

5. Bu promosyondan yaralanan üyelerimiz çekim miktarlarını GENEL CASİNO çekim kurallarına göre yapabilmektedir.

6. Pumabet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi(son 3 aya ait) vb. belgeleri isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda Pumabet oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.

7.Discountunuzu aldıktan sonra oyunlara katılım sağlamanız halinde en fazla discountunuzun 20 katı kadar çekim işlemi yapabilirsiniz üzeri kazançlar iptal edilmektedir.

8. Pumabet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9. Bonusunuzu yatırımınızın onaylanmasının ardından herhangi bir alana aktarım yapmadan talep edebilirsiniz. Talep edilmeyen bonuslarda geçmişe dönük ödemeler yapılmayacaktır. Çekim işlemi sağlamadan önce bonusunuzu kullanmanız gerekmektedir. Çekim talebi vermeniz halinde aldığınız bonus silinmektedir.

10. Bu Promosyon 13.04.2021 ve 01.09.2021 tarihleri arasında geçerli olmaktadır

11.Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel Kural ve Şartları’ da dahildir.