E-spor oyunlarını severler için kaçırılmaz fırsat! E-sports oyunlarında oynayın, şansınız yaver gitmezse %15’e kadar iade alın!

Bonusu Al

Başlangıç Tarihi: 17.08.2020

Geçerli Oyun: E-Sporlar (E-Sports)

Bonus Şartları

 1. Bu promosyondaki discount (iade) bonusu yalnızca E-Spor oyunlarındaki kayıplarınız için geçerlidir. Bu bonus, gün içerisindeki kayıplara verilecek olup, geçmişe dönük yatırımlarınızı kapsamaz.
 2. Gün içerisinde bir defa da en az 100 TL yatırarak bu promosyondan yararlanmaya hak kazanırsınız.
 3. Bonustan yararlanabilmeniz için E-Spor oyunlarında gün içinde en az 100 TL’lik yatırım kaybınızın olması gerekmektedir. 100 TL altı kayıplarınıza bonus verilmez. 
 4. Discount bonusunuz yüklendikten sonra bonusunuzu istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. E-Sporlardaki bonusunuz aktifken çekim talebi oluşturduğunuzda, eklenen bonus, çekim işlemi sırasında hesabınızdan silinecektir.
 5. Discount bonusuyla elde ettiğiniz kazançlarınız ile çekim yapabileceğiniz en fazla tutar, almış olduğunuz bonusun maksimum 30 katıdır. Belirtilen rakamın üzerindeki fazla miktar bakiyenizden düşülecektir.
 6. E-Sports oyunlarındaki yatırım kayıplarınız için bakiyeniz tamamen sıfırlandıktan ve aktif herhangi bir oyununuz kalmadığında bonus talebinde bulunabilirsiniz. Gün içerisindeki her yatırımdan doğan E-Sports oyunlarındaki kaybınız için parça parça veya toplu olarak canlı yardıma bağlanarak talepte bulunabilirsiniz.
 7. Bonusları kötüye kullanmanız veya kural dışı işlem/faaliyetlerde bulunduğunuz tespit edilirse, söz konusu bonuslar iptal edilir ve hiçbir mazeret göstermeden Tipobet365 hesabınız kapatılır ve var olan bakiyenize el konulur.
 8. Tipobet365, herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme, ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kuralları ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncu kendisine aittir.
 9. Tipobet365, istediği zaman sizden (üyelerinden) Kimlik, İkametgah Belgesi vb. belgeler isteyebilir. Tipobet365, bu belgelerin ibraz edilmemesi durumunda kazançlarınızı bloke etme yetkisini saklı tutar.
 10. Tipobet365’de her yatırımınız için yalnızca 1 promosyondan faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla yatırım promosyonundan yararlanamazsınız.
 11. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Tipobet365 tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
 12. TİPOBET Genel Kuralları ve Şartları geçerlidir.