Vegabet ile haftalık olarak %20 nakit iade bonusu kazan.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1. Promosyondan faydalanabilmeniz için haftalık yatırım kaybınızın en az 20 TL değerinde olması gerekmektedir. Bu promosyon tüm para yatırma yöntemleriniz için geçerlidir.
2. Para yatırımlarıyla diğer bonuslardan faydalanmış üyelerin, bonus aldıkları yatırımlarında haftalık kayıp bonusu hakkı bulunmaz.
3. Kayıp Bonusu yatırmış olduğunuz ve kaybettiğiniz ana paraya istinaden verilecektir. Sadece spor bahisleri ve Sanal Sporlar kaybında geçerlidir.
4. Kayıp Bonusu haftalık verilmektedir. Her Pazar 23:59 ‘dan Canlı Yardıma başvurarak kayıp bonusunuzu talep edebilirsiniz, 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar geçersiz sayılır.
5. Kayıp bonusunun herhangi bir çevrim şartı yoktur, dilerseniz çekim yapabilirsiniz.
6. Kayıp bonusu alan üyelerin, kayıp bonusu ile kazanç sağlamaları durumunda, Vegabet farkı ile nakit iadesi geri alınmaz.
7. Bu promosyondan yararlanmanız için haftalık min 2 kez yatırımınız bulunması gerekmektedir.
8. Kayıp bonusundan faydalanabilmeniz için kayıp bonusu talep ederken herhangi bir bölümde bakiyenizin bulunmaması ve açık kuponunuzun olmaması gerekmektedir. Bakiyesi veya açık kuponu bulunan üyeler Kayıp Bonusudan yararlanamayacaktır.
9. Bu promosyon Türkiye IP’si ile kayıt olan kullanıcılar için geçerlidir. Türkiye’de ikamet etmeyen kullanıcılar bu promosyondan yararlanamazlar.
10. Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir.